Фото: з відкритих джерел

AstraZeneca представила препарат для профілактики COVID-19

Фармацевтична компанія AstraZeneca заявила, що розробила перший у світі препарат на основі комбінації антитіл, який придатний як для лікування, так і для профілактики COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба компанії, пише Суспільне.

Як пояснили в AstraZeneca, препарат під назвою AZD7442 базується на суміші двох різних типів антитіл. Проведені компанією дослідження продемонстрували, що внутрішньом’язове введення препарату на 50% знижувало ризик розвитку тяжкої форми COVID-19 у порівнянні із плацебо у пацієнтів із симптомами захворювання.

Якщо ж людина захворіла менш як за п’ять днів до початку застосування препарату, ризик тяжкого перебігу хвороби або смерті знижується на 67%.

У зв’язку з тривалими випадками серйозних інфекцій COVID-19 в усьому світі існує значна потреба в нових методах лікування, таких як AZD7442, які можна використовувати для захисту вразливих груп населення від зараження коронавірусом, а також для запобігання розвитку важкого захворювання, – зазначив професор інтенсивної терапії Університетського коледжу Лондона Х’ю Монтгомері.

За його словами, новий препарат може зіграти важливу роль в боротьбі з пандемією. Захист, який він здатен забезпечити організму, може тривати понад шість місяців.

Нагадаємо, в ООН і ВООЗ планують до кінця року вакцинувати 40% населення планети.

Раніше повідомлялося, в Україні затвердили перелік професій, для яких COVID-вакцинація є обов’язковою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram