Фото: World Health Organization

В ООН і ВООЗ планують до кінця року вакцинувати 40% населення планети

Для цього країнам G20 необхідно зібрати 8 млрд доларів, щоб вакцинація від COVID-19 стала доступнішою в найбідніших країнах світу.

Організація Об’єднаних Націй та її Всесвітня організація охорони здоров’я оголосили про амбітний план повної вакцинації 40 відсотків населення світу від COVID-19 до кінця року та 70 відсотків до середини наступного року. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на The National.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що світ вже виробляє достатньо вакцин для досягнення цієї мети, але донорам необхідно зібрати 8 млрд доларів, щоб вакцинація від COVID-19 стала доступнішою в найбідніших країнах світу.

Читайте також: На закупівлю COVID-тестів виділять 150 мільйонів гривень

План передбачає рівний розподіл або обмін доз вакцин між країнами, передачу технологій та інші кроки, які допоможуть біднішим країнам роздобути вакцини і поширити їх серед свого населення.

Держави-члени (G20) повинні об’єднатися і зробити все необхідне для успіху цієї стратегії, – сказав Гутерріш.

Генсек ООН закликав США, Китай та інші країни “Великої двадцятки” (G20) “зібрати готівку”, а коли вони зустрінуться в кінці жовтня в Римі “перетворити цю стратегію в реальність”.

Успіх цього плану вимагає справедливого розподілу, – підкреслив Гутерріш.

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що пікові навантаження на систему охорони здоров’я припадуть з середини листопада по середину грудня.

Читайте також: Найближчими днями декілька областей можуть потрапити до «червоної» зони – Шмигаль

Крім того, державна комісія з надзвичайних ситуацій з 23 вересня запровадила в Україні «жовту» зону карантину. Відтоді по всій країні посилили обмеження, однак для вакцинованих будуть діяти певні пом’якшення.

Раніше міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко назвав дві умови для повторної вакцинації українців від коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram