Армія рф обстріляла дві громади Миколаївщини

Вчора, 26 вересня, російські окупанти обстріляли дві громади Миколаївщини: Очаківську та Куцурубську. Зокрема, о 13:29 фіксувалися артилерійські удари по акваторії Очаківської громади. Ближче до 17:00  ворог аналогічно атакував узбережжя Куцурубської громади. Постраждалих немає.

 Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 27 вересня.

Нагадаємо, що нещодавно стався черговий ракетний удар по Миколаєву: відомі подробиці обстрілу.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: