Фото: "UA:Суспільне"

Апеляційний суд відмовив Владиславу Чайці у скасуванні результатів виборів мера Миколаєва

П’ятий Апеляційний адміністративний суд відмовив Владиславу Чайці в справі про скасування результатів виборів Миколаївського міського голови.

Про це свідчить рішення суду, прийняте сьогодні, 30 листопада, копія якого є у редакції видання “НикВести”.

26 листопада Владислав Чайка звернувся до суду з позовом, в якому просив визнати протиправними дії Миколаївського міськвиборчкому щодо прийняття рішення про результати виборів Миколаївського міського голови за підсумками голосування 22 листопада, скасувати постанову ТВК про обрання Олександра Сєнкевича мером міста і зобов’язати міськвиборчком розглянути скарги його в районних виборчих комісіях у Миколаєві. В обгрунтування цих вимог вказувалося, що міськвиборчком незаконно прийняв спірну постанову, не розглядаючи скарги Владислава Чайки, чим порушив норми Виборчого законодавства.

Миколаївський окружний адміністративний суд своїм рішення від 27 листопада в задоволенні позову відмовив, – йдеться у повідомленні.

Не погоджуючись з цим рішенням, Владислав Чайка подав апеляційну скаргу. У ній зазначалося, що рішення судом першої інстанції прийнято «з порушенням норми процесуального та неправильним застосуванням норми матеріального права, неповним з’ясуванням обставин справи, невідповідністю висновків суду обставинам справи». Владислав Чайка просив скасувати рішення суду першої інстанції і прийняти новим, яким адміністративний позов задовольнити.

Однак, розглянувши матеріали справи, доводи апеляційної скарги, заслухавши суддю-доповідача, перевіривши законність і обґрунтованість судового рішення в рамках позовних вимог, колегія суддів прийшла до висновку про відсутність підстав для задоволення скарги Владислава Чайки.

Владислав Чайка повинен буде сплатити судовий збір за подачу апеляційної скарги в розмірі 2,5 тисячі гривень.

Рішення прийнято колегією суддів у складі Олександра Шляхетського, Степана Домусчі, Геннадія Семенюка.

Нагадаємо, у середу, 25 листопада, Миколаївська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів мера, згідно з якими переможцем став чинний міський голова Олександр Сєнкевич.

Раніше повідомлялось, депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний не виключив фальсифікації під час підрахунку голосів серед кандидатів від партії “ОПЗЖ” на виборах до облради.

Як відомо, у передвиборчих матеріалах Владислава Чайки з’явились результати соцопитування, за якими він перемагає у другому турі місцевих виборів. Опитування проводила громадська організація “Передові правові ініціативи”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram