Були фальсифікації в ОВК, – Максим Невінчаний щодо скандального підрахунку голосів на виборах до облради

Депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний не виключив фальсифікації під час підрахунку голосів серед кандидатів від партії “ОПЗЖ” на виборах до облради.

Про це він розповів у ході програми “Діалог”.

За його словами, члени облвиборчкому на окрузі №4 “домалювали” голоси кандидату від “Опозиційної платформи – за життя” Анару Ахундову, забравши голоси у іншого кандидата від політсили Тетяни Потапенко.

Я вважаю, що фальсифікації були в ОВК (прим. ред. – окружна виборча комісія). Ми бачили ситуацію, яка розгорталась: у міському ТВК (прим. ред. – територіальна виборча комісія) Анару Ахундову було визначено одну кількість голосів, а потім ці ж члени комісії “домалювали” голоси виборців, за той час поки пройшли по дорозі від міськради до облдержадміністрації, – сказав Максим Невінчаний.

Він додав, що засуджує такий вчинок, адже дана ситуація знівельовує всю сутність виборчого процесу і вибір місцевих жителів.

Максим Невінчаний закликав інші політичні сили бути обачними, аби людей, котрі схильні до фальсифікацій не було серед кандидатів у депутати, ані серед членів комісій, котрих виставляють партії.

Я за те, аби будь-який склад ради визначав лише виборець і категорично проти, щоб таку функцію розподілу мандатів здійснював будь-хто інший, просто домовившись з ОВК. На мою думку, було певне втручання, але називати прізвищ та імен не буду, тому сподіваюсь, що вище партійне керівництво (прим. ред. – “ОПЗЖ” зможе вжити необхідних заходів, – зазначив Максим Невінчаний.

Нагадаємо, 13 листопада, Миколаївський окружний адміністративний суд зобов’язав обласну виборчу комісію перерахувати підсумки голосування на виборах до обласної ради.

Як відомо, телеканал «МАРТ» опублікував Топ-10 новобраних депутів до Миколаївської міської ради, котрі є лідеріом підтримки серед виборців.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram