Суддя Євген Марич

Кандидат від «ОПЗЖ» Потьомкін виграв суд і домігся перерахунку результатів виборів у Миколаївську облраду

Миколаївський окружний адміністративний суд зобов’язав обласну виборчу комісію перерахувати підсумки голосування по округу №3 на виборах до обласної ради.

Відповідне рішення суду було оголошено суддею Євгеном Маричем сьогодні, 13 листопада, передає видання “НикВести”.

Кандидат в депутати Миколаївської обласної ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Олександр Потьомкін подав позов до Миколаївського окружного адміністративного суду в зв’язку з тим, що вважає, що облвиборчком вкрав у нього перемогу на виборах.

У своєму позові Олександр Потьомкін стверджує, що Миколаївський облвиборчком не виконав свої обов’язки належним чином щодо встановлення результатів голосування в межах територіальних виборчих округів і в єдиному багатомандатному окрузі по виборах у Миколаївську обласну рада.

Кандидат стверджує, що якщо підсумувати кількість голосів в протоколі результатів голосування на окрузі №3, у нього буде 1125 голосів, проте, при складанні протоколу комісія вказала, що він набрав всього 869 голосів.

Під час розгляду справи судом встановлено невідповідність кількості голосів позивача в протоколах територіальних комісій округу №3 кількості голосів, зазначених у протоколі про підсумки голосування і результатів голосування.

У підсумку, адмінсуд вирішив позов Олександра Потьомкіна задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати протокол Миколаївської обласної ТВК про підсумки голосування з виборів депутатів Миколаївської обласної ради в рамках округу №3. Визнати протиправним та скасувати протокол Миколаївської обласної територіальної комісії про результати виборів депутатів Миколаївської обласної ради та єдиному багатомандатному виборчому окрузі. Визнати протиправним та скасувати постанову Миколаївської обласної виборчої комісії №71 від 7.11.2020 року, зобов’язати ТВК повторно встановити підсумки голосування шляхом складання протоколу про підсумки голосування на виборах депутатів Миколаївської обласної ради в рамках округу №3 на підставі протоколів відповідних сільських та міських виборчих комісій про підсумки голосування в рамках цього округу і оформлення протоколу про підсумки виборів депутатів в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, – йдеться у рішенні суду.

Слід відзначити, щодо інших позовних вимог суд відмовився.

Нагадаємо, 10 листопада, із затримкою у понад дві доби, обласна територіальна виборча комісії опублікувала підсумкові протоколи з результатами виборів у Миколаївську обласну раду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram