Миколаїв приєднався до глобальної мережі «Міста здорового життя». Ця програма реалізується данською медичною компанією «Novo Nordisk» у партнерстві з центром діабету «Steno» та Університетського коледжу Лондона. Меморандум підписали мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, заступник глави місії Посольства Данії в Україні Єнс Альсбірк та гендиректор ТОВ «Ново Нордіск Україна» Владислав Мороз.
Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ».
Миколаїв приєднався до мережі «Міста здорового життя». Це програма, що реалізується данською медичною компанією Novo Nordisk у партнерстві з Центром діабету Steno та Університетського коледжу Лондона. Урочисте підписання меморандуму відбулося під час святкування Дня міста.
Миколаїв став другим українським містом після Києва, а також п’ятдесятим у світі, який долучився до глобальної мережі. Участь у програмі допоможе зі створенням більш здорового міського середовища.
Тристоронній меморандум підписали мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, гендиректор «Ново Нордіск Україна» Владислав Мороз і заступник глави Посольства Данії Єнс Альсбірк. Дипломат наголосив, що цей проєкт є практичним уособлення співпраці Королівства з містом.
Місту потрібна допомога в усіх галузях, зауважив міський голова Олександр Сєнкевич. А також відзначив готовність данців взятися за соціальну сферу.
Вже незабаром розпочнеться практичне втілення меморандуму в життя, відзначили в Офісі посольства Данії. І це є продовженням взятої данцями на себе ролі партнера у відбудові Миколаєва.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




