День: М д, Р

День міста Миколаїв: як жителі і гості міста відзначили 235 річницю заснування Миколаєва

У суботу, 14-го вересня, миколаївці відзначили 235 річницю з Дня заснування міста. Урочистості проходили в центрі, а також у решті районах Миколаєва. Основна святкова програма відбувалася на вулиці Соборній та у Каштановому сквері, де зібралися сотні людей і гостей міста. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». Миколаїв – це місто

Відновлення традицій: у Миколаєві пройшов турнір зі стрітболу

У Миколаєві вперше від початку повномасштабної війни на головну вулицю повернувся баскетбольний турнір три на три. У турнірі взяли участь 13 команд та долучилися понад півсотні спортсменів. А хто став володарем головного трофею і кращим гравцем, дивіться у репортажі. Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». 14-го вересня, в День Міста,

Миколаїв приєднався до глобальної мережі міста здорового життя

Миколаїв приєднався до глобальної мережі «Міста здорового життя». Ця програма реалізується данською медичною компанією «Novo Nordisk» у партнерстві з центром діабету «Steno» та Університетського коледжу Лондона. Меморандум підписали мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, заступник глави місії Посольства Данії в Україні Єнс Альсбірк та гендиректор ТОВ «Ново Нордіск Україна» Владислав Мороз. Про

Вересень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30