
День міста Миколаїв: як жителі і гості міста відзначили 235 річницю заснування Миколаєва
У суботу, 14-го вересня, миколаївці відзначили 235 річницю з Дня заснування міста. Урочистості проходили в центрі, а також у решті районах Миколаєва. Основна святкова програма відбувалася на вулиці Соборній та у Каштановому сквері, де зібралися сотні людей і гостей міста. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». Миколаїв – це місто

