
Миколаївські депутати готують звернення до президента: деталі 37-ї сесії міськради
Сьогодні Миколаївська міська рада провела онлайн-засідання чергової 37 сесії. Депутати розглянули низку важливих питань, серед яких — звернення до Президента України та уповноважених осіб щодо військовополонених та зниклих безвісти захисників. Що це означає та яке рішення ухвалили на сесії, дивіться у матеріалі. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ». Сьогодні Миколаївська міська

