«Обміняти всіх на всіх»: у Миколаєві рідні військовополонених та безвісти зниклих вийшли на мирну акцію

Напередодні Різдва сім’ї українських військовополонених та безвісти зниклих бійців ЗСУ вийшли на Соборну площу з мирною акцією.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Мета акції — привернути увагу світової спільноти, щоб міжнародні організації, зокрема Міжнародний комітет Червоного Хреста, зрозуміли та побачили масштаби проблем військовополонених, які утримуються Росією в нелюдських умовах.

Учасники акції пройшли до Каштанового скверу, де сьогодні стоїть імпровізована Ялинка Незламності. Вони повісили на неї іграшки з побажаннями швидкого повернення додому своїх чоловіків, синів, братів.

Також дивіться, як добровольці Баштанки відстояли своє місто і продовжують охороняти рідну громаду.

Раніше повідомлялось, у деокуповану Снігурівку повернули інтернет та українське телебачення.