Уночі ворог обстріляв Миколаїв, постраждалих немає

Наразі обстежується район обстрілу.

У ніч на понеділок ворог здійснив ракетний обстріл Миколаєва, постраждалих немає, повідомляє мер Олександр Сєнкевич.

“Сьогодні після півночі Миколаїв зазнав обстрілів.

Одна з ракет поцілила у двір приватного будинку. Там ущент зруйнована господарська будівля, у кількох житлових будинках вибиті вікна, двері, понівечена покрівля.

На щастя, ніхто з мешканців не постраждав”, – написав Сєнкевич у телеграм-каналі вранці в понеділок.

Крім цього, на одній із ділянок пошкоджено близько 300 метрів контактного дроту трамвайної мережі. Ремонтна бригада “Миколаївелектротранс” вже відновила рух трамваїв.

Наразі обстежується район обстрілу.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: