Вже в серпні 2022 року влада Данії погодить створення плану відновлення Миколаєва.
Як повідомив канал TV2, мер Олександр Сенкевич має відправитися з робочим візитом до Копенгагена, щоб підписати з Міністерством закордонних справ Данії меморандум, на основі якого буде розписаний план відбудови руйнацій.
Це не так, що Данія просто доставляє гроші, а потім ми вирішуємо, що з ними робити. Спершу треба створити проекти, а вже потім розраховувати на фінансування.
Нагадаємо, що 29 березня Президент України Володимир Зеленський під час звернення до парламенту Данії розповів про ракетний удар по Миколаєву, який стався у цей день та запропонував Данії взяти участь у відновленні міста після війни. У свою чергу, прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен вже розкрила деталі допомоги щодо відбудови Миколаєва.
Читайте також: Олександр Сєнкевич представив проекти, з якими може допомогти Данія
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




