Ракету було вилучено та транспортовано в спеціально відведене місце.
Уламки ворожої протикорабельної ракети вилучили піротехніки ДСНС у Миколаївській області, повідомляє звіт пресслужби Міністерства внутрішніх справ.
Групою піротехнічних робіт ГУ ДСНС у Миколаївській області вилучено уламки протикорабельної ракети.
З початку повномасштабного вторгнення Росії миколаївські піротехніки з таким боєприпасом працювали вперше, – повідомили у МВС.
Як зазначається, ракету було вилучено та транспортовано в спеціально відведене місце.
Дивіться також: Піротехніки отримали імпортний автомобіль для розмінування територій Миколаївщини
Нагадаємо, у Миколаєві заборонили відвідувати пляжі та прибережні зони відпочинку. Рішення було прийнято виконавчим комітетом міської ради.
Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




