Піротехніки отримали імпортний автомобіль для розмінування територій Миколаївщини

Миколаївські піротехніки отримали новий броньований автомобіль німецького виробництва. Машина стане надійним помічником для працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій під час ліквідації снарядів, які російські окупанти постійно запускають на територію Миколаївщини.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Новенький броньований автомобіль «Volkswagen Crafter» передала миколаївським піротехнікам обласна військова адміністрація. Мікроавтобус переобладнають в оперативно-піротехнічний автомобіль для перевезення особового складу і спеціального обладнання для розмінування територій та ліквідації ворожих снарядів.  

Цей автомобіль європейської якості, сучасний і економічний. Сподіваюся на цьому авто всі задачі наші будуть виконані у найкоротші терміни і якнайкраще. У середньому 5 чоловік з відділення будуть переміщатися до місця виконання робіт, розмінування, спеціальних вибухових робіт, — розповів Андрій Шликов, начальник піротехнічної частини обласного управління ДСНС України.

Перший заступник очільника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов вручив сертифікат начальнику аварійно-рятувального загону спецпризначення Андрію Панкратову. Посадовець сподівається, що нова автівка зможе убезпечити піротехніків під час ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій.

Георгій Решетілов (ліворуч) і Андрій Панкратов

ДСНСники зазначають, нова автівка стала не лише якісним підсиленням для роботи піротехніків, а й оновленням автопарку обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій. 

Андрій Шликов

Наразі новенький «Volkswagen Crafter» переобладнують, вже невдовзі він стане на своє бойове чергування. 

Нагадаємо, у Миколаєві заборонили відвідувати пляжі та прибережні зони відпочинку. Рішення було прийнято виконавчим комітетом міської ради.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram