Для міської лікарні №4 до кінця року планують придбати сучасний цифровий мамограф.
Це буде перший рентгенівський апарат у місті для обстеження та найбільш точної діагностики захворювань молочної залози, повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.
На жаль, рак молочної залози – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок. Досі в міських закладах охорони здоров’я такого обладнання не було. Плануємо запровадити регулярний скринінг для жінок, це шанс попередити небезпечне захворювання, – розповіла начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.
Нагадаємо, у трьох миколаївських лікарнях №1, 3, 5 встановлять кисневі станції. У цих закладах надають допомогу пацієнтам, хворим на коронавірус.




