У Миколаєві станом на 22 листопада, відмовились від щеплення 0,75% співробітників – 11 педагогів та 23 техпрацівника. Всі відсторонені від роботи на час карантину.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради, посилаючись на інформацію управління освіти.
Зазначається, що щеплення від коронавірусу отримали 4 тисячі 334 працівники закладів освіти. Це становить 96,6% від загальної кількості. При цьому повністю вакциновані 4 тисячі 163 особи.
Крім того, протипоказання до вакцинації, підтверджені медичними висновками, мають 2,7% співробітників навчальних закладів міста – 81 вчитель та 39 техпрацівників.




