Україна отримала від Польщі 650 тис. доз COVID-вакцини AstraZeneca.
Як передає Укрінформ, про це повідомив у Facebook міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
Дякую уряду Польщі та Президенту Анджею Дуді за підтримку та гуманітарну допомогу, надану нашій країні в рамках боротьби із COVID-19. 650 тис. доз вакцин AstraZeneca вже розвезено у регіони, – написав Ляшко.
За його словами, найближчими днями також доставлять у медичні заклади засоби індивідуального захисту, апарати ШВЛ, кисневі концентратори та кардіомонітори.
Читайте також: Україна у серпні-вересні отримає 6,5 мільйона доз COVID-вакцин – Ляшко
Вірю, що спільними зусиллями здобудемо незалежність від пандемії у всьому світі, – сказав Ляшко.
Читайте також: Нові штами COVID можуть бути названі на честь сузір’їв
Нагадаємо, що у МОЗ назвали основні симптоми при зараженні штамом «Дельта». Лихоманка, головний біль, біль в горлі і нежить поширені, тоді як кашель і втрата нюху або смаку – менш поширені.
Раніше повідомлялося, що в Україні дозволили вакцинацію дітей від 12 років. Для цього будуть викристовувати препарат Comirnaty від Pfizer/BioNTech.




