Виставка «Ось де наша слава» присвячена 30-ти переможцям загальноміської програми «Городянин року».
Про це повідомляє Миколаївська облдержадміністрація.
На відкритті виставки були присутні та виступали: Андрій Шостак заступник начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Тетяна Жаренова прессекретарка Миколаївського тепловозоремонтного заводу, почесна родина скульпторів Макушиних, Володимир Подгуренко заслужений енергетик та винахідник України, директор з перспективного розвитку і науково-технічних питань підприємства «Вітряний парк Очаківський», Олександр Сичов заслужений артист України та викладачі Дитячої музичної школи №5. – йдеться у повідомленні.

Також відвідувачам провели тематичну екскурсію виставковою залою.
Нагадаємо, що у серпні в Будинку художника відкрили сезон: експонується виставка до 30-річчя незалежності України.




