МФК Миколаїв обіграв Вікторію і став лідером Другої ліги

У чотирьох турах Корабели здобули вісім очок.

У четвертому турі Другої ліги (група Б) МФК Миколаїв здобув вольову перемогу над Вікторією з Миколаївки (Сумщина) – 3:1.

Корабели пропустили вже на першій хвилині – екс-форвард миколаївців Шаврін забив гол з пенальті. Проте до перерви гості відігрались завдяки точному удару Окатого.

Читайте також: МФК Миколаїв у меншості зіграв внічию з Таврією

По перерві колектив Сергія Шевченка двічі реалізував свої моменти поблизу воріт суперників. Дублем відзначився капітан МФК Миколаїв – Сергій Кравченко.

Після чотирьох турів МФК Миколаїв лідирує у турнірній таблиці Другої ліги, маючи у активі вісім очок. За додатковими показниками Корабели випереджають симферопільську Таврію і Балкани з Одещини.

Нагадаємо, МФК «Миколаїв» розпочав сезон у Другій лізі України домашнім поєдинком проти Тростянця. Зустріч завершилась результативною нічиєю – 1:1.


Друга ліга, група “Б”. 4-й тур.

Вікторія – МФК Миколаїв – 1:3 (1:1)
Голи: Шаврін, 1 (пен.) – Окатий, 38, Кравченко, 56, 81.