МФК Миколаїв у стартовому матчі Другої ліги зіграв внічию з Тростянцем

Миколаївці завершували матч у меншості.

МФК Миколаїв розпочав сезон у Другій лізі України домашнім поєдинком проти Тростянця. Зустріч завершилась результативною нічиєю – 1:1.

На 11-й хвилині гості повели у рахунку після точного удару з пенальті від Сліпухіна. Відігратись Корабели зуміли у середині другого тайму – відзначився Росляков.

Читайте також: Сергій Кантор готовий запропонувати Олександру Сєнкевичу посаду почесного президента МФК “Миколаїв”

Відзначимо, що Миколаїв догравав матч у меншості. На 82-й хвилині з поля був вилучений Назар Мельничук.

У другому турі команда Сергія Шевченка зіграє у Одесі – суперником Корабелів стане Реал Фарма. Зустріч запланована на 31 липня.


Друга ліга. Група “Б”.

1-й тур.

МФК Миколаїв – Тростянець – 1:1

Голи: Росляков, 71 – Сліпухін, 11 (пен).

Вилучення: Мельничук (МФК Миколаїв), 82.