Згідно з вимогами чинного законодавства, документи в застосунку «Дія» не можуть бути використані без їх власника.
Про це під час брифінгу повідомив перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб, передає Укрінформ.
Читайте також: Посвідчення учасника бойових дій з’явиться у застосунку “Дія”
Дія» спроєктована таким чином, що цифрові документи, згідно із чинним законодавством, не можуть бути використані без їх власника, – зазначив Вискуб.
Заступник міністра підкреслив, що застосунок «Дія» неможливо використовувати у шахрайських схемах, зокрема для оформлення кредиту на інших осіб. Він пояснив, що цифрові документи в «Дії» є більш безпечними для використання ніж паперові, адже кожна е-копія документа завіряється електронним підписом з фіксацією точного часу і дати, коли вона була надана.
Читайте також: В України вже замовляють концепт «Дії» – Зеленський
Крім цього, на кожній копії документа залишається цифрова мітка з інформацією про те, кому саме була надана копія.




