Фото - svidok.info

Посвідчення учасника бойових дій з’явиться у застосунку “Дія”

У жовтні 2021 року Мінветеранів інтегрує посвідчення учасника бойових дій у застосунок “Дія”. 

Про це розповів заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук, повідомляється на сайті Міністерства у справах ветеранів України.

Після запуску державного реєстру ветеранів ми плануємо у жовтні презентувати посвідчення учасника бойових дій в онлайн-сервісі державних послуг “Дія”. Крім того, в додатку будуть не тільки посвідчення учасника бойових дій, а всіх категорій, якими ми опікуємося. Це буде початком і інструментом для подальших сервісів, — зазначив він.

Також зараз міністерство працює над запровадженням пільгового електронного квитка у “Дії”.

Читайте також: В України вже замовляють концепт «Дії» – Зеленський

Крім того у Мінветеранів підтримують реалізацію ветеранської підприємницької ініціативи G2VEI (Government to Veterans Entrepreneurial Initiatives). Вона надасть захисникам України рівні можливості, незалежно від географії проживання, для започаткування власного бізнесу.

Ми хочемо об’єднати низку онлайн платформ, які наразі створені, щоб максимально розширити аудиторію для доступу до цих сервісів. Тут будуть зібрані всі інструменти державної підтримки і тому числі й в регіонах, а також від міжнародних організацій, — додав Володимир Левчук.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я планують з осені видавати громадянам COVID-сертифікати не лише за допомогою додатку “Дія”, а й у медзакладах. 

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031