Українська спортсменка Людмила Лузан завоювала бронзову медаль в дисципліні одиночного каноє на дистанції 200 м.
24-річна спортсменка показала результат 47.034 і посіла третє місце, пише «Новое время».
Українка зуміла обігнати полячку Дороту Борівська. На другому ж місці опинилася Лоуренс Вінсент-Лапойнт, а «золото» забрала Невін Херрісон.
Медаль Лузан стала першою для України у веслуванні на Олімпійських іграх в Токіо.
Нагадаємо, 4 серпня, миколаївський вихованець з греко-римської боротьби Парвіз Насібов взяв «срібло» Олімпіади-2020.
Також відомо, український борець греко-римського стилю Жан Беленюк завоював «золото» Олімпіади в Токіо в категорії до 87 кілограм.




