Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу у другому колі Олімпіади-2020. У трьох сетах українка здолала представницю Австралії Айлу Томлянович.
Про це повідомляє Громадське.
Так, поєдинок завершився з рахунком 2:1 (4:6, 6:3, 6:4). Зустріч тривала годину.
В 1/8 фіналу Світоліна виступить проти представниці Греції Марії Саккарі – півфіналістки відкритого чемпіонату Ролан Гаррос-2021.
Для Світоліної матч проти Томлянович став третім на Олімпіаді в Токіо. Після вильоту з парного турніру, де вона грала разом із Даяною Ястремською, українка розпочала виступи в одиночному турнірі. В першому ж колі Світоліна перемогла німкеню Лауру Зігемунд.
Як відомо, на Олімпіаді у 2016 році Світоліна дійшла до стадії 1/4 фіналу, вигравши три матчі, два з яких – у трьох партіях.
Нагадаємо, миколаївська шаблістка Ольга Харлан програла китаянці в 1/16 фіналу Олімпіади в Токіо.
Раніше повідомлялося, фехтувальник Ігор Рейзлін приніс Україні другу бронзу на Олімпіаді-2020.




