Ігор Рейзлін приніс Україні другу бронзу Олімпіади-2020

Український фехтувальник Ігор Рейзлін зумів завоювати бронзову медаль особистого олімпійського турніру в шпазі в Токіо-2020.

Про це повідомляє Кореспондент.

36-річний Ігор Рейзлін пройшов трьох суперників на шляху до півфіналу, де програв французу Ромайну Канноне.

У матчі за бронзу спортсмен фехтував проти Андреа Сантареллі з Італії, який впевненіше почав і виграв перший період 4:2. Другий період почав краще українець, який зрівняв рахунок і навіть вийшов вперед 5:4, але після цього суперники йшли укол в укол до рахунку 9:9, коли Ігор Рейзлін провів пару точних уколів і збільшив перевагу до 15:12.

Нагадаємо, вчора, 24 липня, українська дзюдоїстка Дар’я Білодід завоювала «бронзу» у вазі до 48 кг. Це перша перемога України на Олімпійських іграх-2020 в Токіо.