Ще 71 тисяча людей вакцинувалася в Україні проти COVID-19: яку вакцину обирають частіше

Станом на вчора, 24 липня, в Україні зробили 71 571 щеплення проти коронавірусу. Першу дозу отримали 50 421 людина, а повністю вакцинувалися – 21 150 осіб.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Вакцинацію здійснювали 272 мобільні бригади, 741 пункт щеплень і 501 центр вакцинації. Найбільше щеплень зробили у Києві – 9 970, а також у Дніпропетровській (5 936) та Одеській (5 887) областях.

Найменше вакцинували у Волинській (440), Луганській (747) та Рівненській (972) областях.

Більшість щеплень за добу робили вакцинами Pfizer (67 542) та Moderna (21 710). Менше щепилися препаратами CoronaVac (19 014) та AstraZeneca (4 305).

Загалом в Україні першу дозу отримали 3 060 559 людей, а повністю вакцинувалися, тобто отримали дві дози, – 1 702 884 людини. Усього зробили 4 763 443 щеплення.

Нагадаємо, у п’ятницю, 23 липня, на Миколаївщині зробили майже п’ять тисяч щеплень від COVID-19.

Раніше повідомлялося, в Миколаєві стартувала п’ята хвиля вакцинації населення.