За минулу добу на Миколаївщині зробили майже п’ять тисяч щеплень від COVID-19

За минулу добу, 23 липня, в Миколаївській області вакцинували від коронавірусу 4 942 людини. З них першу дозу вакцини отримали 2 673 людини та 2 269 – другу.

Про це свідчать дані МОЗ.

Всього в регіоні було зроблено 148 850 щеплень з початку кампанії по вакцинації.

За минулу добу в Україні від COVID-19 було щеплено 152 675 осіб.

Найбільша кількість щеплень зробили в Києві – 26 997, найменше в Луганській області посилання – 1 892.

Вакцинацію проводили 802 мобільні бригади по імунізації у 2 692 пунктах щеплень та 267 центрах вакцинації.

Всього з початку кампанії по вакцинації проведено 4 691 872 щеплення. Вакциновано 3 010 140 осіб, у тому числі 1 681 734 вже отримали обидві дози.

Нагадаємо, в Україні стартувала п’ята хвиля вакцинації населення від COVID-19. Про результати попередніх чотирьох хвиль та порядок проведення вакцинальної кампанії в ході брифінгу, 23 липня, розповіли Олександр Сєнкевич та Віталій Кім.

Як відомо, у Миколаївській області планують відкрити 15 нових центрів масової вакцинації.