У Миколаєві від коронавірусу померли дві породіллі

У місті Миколаєві від наслідків COVID-19 за останній місяць померли дві породіллі. Дітей однієї вдалося врятувати.

Про це повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич 22 квітня під час сесії міської ради.

У місті Миколаєві за останній місяць від наслідків коронавірусу померли дві породіллі. Дітей однієї (народилася двійня – ред.) вдалося врятувати, в іншої – ні, бо жінка мала невеликий термін вагітності, – розповів Сєнкевич.

За його словами, наразі в пологовому будинку №1 знаходиться 18 породіль з підтвердженим діагнозом COVID-19. Одна з них – у реанімації.

Нагадаємо, за минулу добу в Миколаєві зареєстровано 346 випадків захворювання на коронавірус (по області – 449). За весь період пандемії в місті одужали 34 277 осіб, по області – 47 883 особи.