Школярам через карантин подовжать навчальний рік

Відпочинок школярів на карантині доведеться відпрацьовувати влітку. У школах можуть подовжити навчальний рік.

Про це повідомили в Міністерстві освіти, передає ТСН.

Згідно із законодавством – шкільний навчальний рік має тривати 175 днів. І закінчуватися не пізніше як у липні. Традиція закінчувати навчальний рік у травні допустима тільки за умови, що навчальний заклад використав усі навчальні дні.

За словами чиновників, зараз завдяки дистанційці, навчання в більшості шкіл іде за планом. Але є школи, в яких були надзвичайні ситуації, до прикладу – подовжені канікули – коли діти не навчалися. І саме в таких закладах навчання буде продовжене до червня. Та ці рішення ухвалюватимуть  безпосередньо керівники навчальних закладів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжить дію карантину в Україні до 30 червня 2021 року.