Кабінет міністрів продовжить дію карантину в Україні до 30 червня 2021 року.
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає УНІАН.
Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації і, відповідно, карантину. Цей режим в першу чергу стосується органів державної влади та їхньої постійної готовності щодо протидії пандемії, – сказав він.
Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я України заявив, що найважча ситуація з коронавірусом зараз в Києві, а також Київській, Одеській, Сумській, Миколаївській та Харківській областях.




