У Миколаєві опалювальний сезон завершено

Миколаївська ТЕЦ сьогодні, 12 квітня припиняє подачу теплоносія своїм абонентам, згідно рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 09.04.2021 № 249 “Про Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 рр.”

Зазначається, що з 13 квітня Миколаївська ТЕЦ планує проведення гідравлічних випробувань.

Про це повідомляє Миколаївська ТЕЦ.

Нагадування відповідальним особам: на час проведення гідравлічних випробувань необхідно забезпечити закриття засувок. Просимо Вашого відповідального ставлення під час проведення даних заходів для уникнення можливих аварійних ситуацій, – йдеться у повідомленні

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я оновило карту карантинних зон в Україні – у червоній зоні залишаються Київ та ще 12 областей України.