МОЗ оновило карантинні зони, Миколаївщина залишилась “червоною”

Міністерство охорони здоров’я оновило карту карантинних зон в Україні – у червоній зоні залишаються Київ та ще 12 областей України.

Про це на підставі даних Міністерства охорони здоров’я повідомляє Укрінформ. Так, згідно з оновленою карантинною картою МОЗ у червоній зоні залишаються Київ, Київська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області. Тут діють найжорсткіші карантинні обмеження.

У помаранчевій, попереджувальній зоні залишаються Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області.

Читайте також: На Миколаївщині перевищено епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ

Відповідно до оновлених даних, у жовтій зоні перебувають лише Херсонська та Івано-Франківська області. Тут діють найм’якіші карантинні обмеження, запроваджені в Україні – маски у громадських місцях, дотримання дистанції у магазинах та дозволено роботу ресторанів з 07.00 до 24.00.

Нагадаємо, завантаженість лікарняних ліжок в медустановах, визначених для лікування хворих з підтвердженим випадком COVID-19 в Миколаївській області станом на 10 квітня становить 76,9%.