Станом на 10:00 22 березня в Миколаївській області зареєстровано 301 новий випадок COVID-19.
Про це повідомили в Миколаївській обласній державній адміністрації.
Станом на 22 березня з усіх 48 575 (+301) виявлених підтверджених випадків за місцем проживання:
- м. Миколаїв – 32130 (+181);
- м. Первомайськ – 1574 (+20);
- м. Южноукраїнськ – 1515 (+2);
- м. Вознесенськ – 1301 (+1);
- м. Очаків – 1026 (+25);
- Арбузинський район – 578;
- Баштанський район – 650 (+5);
- Березанський район – 580 (+1);
- Братський район – 418;
- Березнегуватський район – 285;
- Веселинівський район – 481;
- Вітовський район – 1818 (+25);
- Вознесенський район – 486 (+1);
- Врадіївський район – 372 (+4);
- Єланецький район – 221;
- Доманівський район – 639 (+10);
- Казанківський район – 493;
- Кривоозерський район – 295;
- Миколаївський район – 671 (+3);
- Новобузький район – 493 (+8);
- Новоодеський район – 1047 (+5);
- Очаківський район – 458 (+9);
- Первомайський район – 553 (+1);
- Снігурівський район – 491.
Одужало хворих за добу – 0, всього одужало – 40572.Померло всього від наслідків COVID-19 – 935, за добу – 12. За останню добу методом ПЛР обстежено – 318 осіб, методом ІФА – 22.
Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус у відведених під лікування COVID-19 лікарнях Миколаєва не залишилося вільних палат, а ліжка хворим облаштовують в коридорах.




