Від сьогодні управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради очолює Марія Леонідівна Горішня.
Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.
Її на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології, природокористування, містобудування, архітектури та будівництва представив заступник Миколаївського міського голови Юрій Андрієнко.
«Як то кажуть, прошу любити і жалувати. Будемо знаходити спільні підходи, конструктивізм», – сказав Юрій Андрієнко.
Про себе Марія Леонідівна розповіла, що вона 10 років працювала на держслужбі, зокрема, в Первомайській міськраді, очолювала КП «Центр державної реєстрації» Благодатненської сільради.
Нагадаємо, що Олександра Сєнкевича викликали на допит по справі обшуків у міськраді




