У Центральному районі міста Миколаєва вандали розбили скло нової зупинки громадського транспорту “10-а Слобідська».
Подія трапилася під ранок 10 серпня, повідомляють Николаевские новости.
Павільйон встановили тільки навесні. Адміністрація Центрального району звернулася в поліцію у зв’язку з черговим актом вандалізму. А зупинку відремонтують найближчим часом.
Варто зазначити, що скляні павільйони у Миколаєві розбивають регулярно.
Нагадаємо, у Миколаєві продовжують відновлювати електронні вуличні годинники. Хронометри з’явились у тих місцях, де раніше багато років відраховували час.




