У Миколаєві встановлять ще кілька вуличних годинників з підсвіткою

У Миколаєві продовжують відновлювати електронні вуличні годинники. Хронометри з’явились у тих місцях, де раніше багато років відраховували час.

Першим відремонтували годинник на проспекті Центральному та вулиці 3-й Слобідській.

Ми встановили годинники фактично в тих місцях, де вони історично були. Я дуже добре пам’ятаю той годинник на 3-й Слобідській і проспекті Центральному, що останні 20 рокі там не працювали, але вони були, люди до них звикли. Треба відроджувати те, що приносить користь, як мінімум, а як максимум в голові приємні спогади як це було раніше, – поділився директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв.

Окрім 3-ї Слобідської і проспекту в департаменті ухвалили рішення відновити годинники в інших знайомих городянам місцях.

Відновлено годинник у ретро стилі на розі Потьомкінської та Соборної, над будівлею всім відомого колись магазину «Молода гвардія», якого зараз там вже нажаль немає, однак годинник знову є. Також ми відновимо вітраж в технічному приміщенні був раніше, у вигляді розгорнутої книги, зараз там буде герб міста і все це матиме підсвітку, – розповів Сергій Коренєв.

Також побудовано годинник на вулиці Садовій ріг з проспектом Центральним, каже Сергій Коренєв. У планах зробити електронний хронометр на зупинці «Міст» перед Інгульським мостом, по Великій Морський, каже чиновник. Їх оформлення планують зробити під механічний годинник, хоча час відраховуватиме електронна система. Цю ідею, каже директор департаменту ЖКГ вже обговорили з головою адміністрації Центрального району Олександром Березою. Робота проводиться в комплексі тому всі об’єкти обладнають яскравою підсвіткою.

Нагадаємо, департамент житлово-комунального господарства встановив знаки, що регулюють рух вантажівок по місту, тому що багато знаків, що були встановлені раніше просто зникли.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram