Водії чи вандали: дорожні знаки, що регулюють рух фур по місту кудись зникають, – Сергій Коренєв

На минулому тижні департамент житлово-комунального господарства встановив знаки, що регулюють рух вантажівок по місту, тому що багато знаків, що були встановлені раніше просто зникли.

Про це в програмі «Діалог» розповів директор департаменту Сергій Коренєв.

Був проведений «круглий» стіл, по факту проведення «круглого» столу було зазначено, що департамент ЖКГ має відпрацювати питання встановлення забороняючих зупинку знаків. Це все було виконано ще на минулому тижні. Знаки, там де їх з якихось причин не стало – чи ті самі водії їх позривали – відновили. Встановили знаки по вулиці Залізничній – від Космонавтів до вулиці Виноградної; встановили знаки по вулиці Кузнечній – від Богоявленського до 3-ї Слобідської, там їх взагалі не було. Є така проблема, що ці знаки водії чи якісь вандали знімають, або крадуть, фактично вони зникають, – розповів Сергій Коренєв.

Дивіться також: Дорогу в районі зупинки «Адміральська» розширять для проїзду автотранспорту

Чиновник каже, за наявністю знаків необхідно постійно слідкувати, однак це не вирішить проблему навантаження на дороги міста.

Найбільшим важелем, який зніме питання великовантажного транспорту по пересуванню територією міста – це відпрацювання тих нових проєктів, які були оголошені нами. Це з’єднання проспекту Богоявленського та вулиці Айвазовського навколо Балабанівки, навколо, фактично, частини Корабельного району. Це продовження вулиці Новозаводської уздовж Південного турбінного заводу до Широкобальського мостового переходу та від Широкобальського мостового переходу вздовж залізниці, через гаражні кооперативи безпосередньо до прохідної морського порту. По, фактично, зоні промислової забудови там, де немає житлових будинків. Проєкт, який стосується тунельного переходу, крізь залізницю, яка розділяє Корабельний район навпіл, – каже директор департаменту ЖКГ.

Всі напрацювання необхідно внести до програми соціально-економічного розвитку. Це дасть можливість в подальшому замовити виконання робіт і навіть залучити кошти державного бюджету. Але для цього депутатський корпус міської ради має своїм рішенням підтримати даний проєкт рішення, який на розгляд депутатів винесуть під час засідання сесії, що має відбутись 16-го липня.

Нагадаємо, у міській раді Миколаєва відбулась нарада з питань здійснення вантажоперевезень. Міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся зі стивідорами, які  працюють у порту, поліцією, а також місцевими жителями, у дворі яких водії фур влаштували відстійник.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram