30 квітня в Україні відзначають День прикордонника

У 2018 році святкування Дня прикордонника перенесли з 28 травня на 30 квітня.

День прикордонника для кожної країни – свято особливо значуще, адже працівники цієї професії охороняють державний кордон на суші і в морі. Свято має особливе значення в Україні, в якій вже сьомий рік йде розв’язана Російською Федерацією війна на Донбасі.

Про професію прикордонника

Для того, щоб стати прикордонником необхідно пройти строкову службу в лавах Збройних сил України або закінчити спеціалізований навчальний заклад СБУ України. Прикордонники повинні знати необхідні статути, закони, інструкції та нормативні акти. Кожен прикордонник зобов’язаний освоїти озброєння, вміти користуватися апаратурою для спостереження сучасними засобами зв’язку. На допомогу прикордонній охороні держава надає патрульні судна, літаки і спеціалізовані автомобілі. Крім охорони кордону, прикордонники зобов’язані здійснювати контроль та пропуск громадян, затримувати порушників, проводити розвіддіяльність в інтересах захисту суверенітету країни.

У цей День ми приєднуємося до всіх привітань на адресу ветеранів і службовців прикордонних служб! Бажаємо їм завжди мати високий бойовий дух, міцне здоров’я і надійне домашне вогнище! Зі святом Вас, дорогі прикордонники! Успіхів і миру Вам і Вашим родинам!

Нагадаємо, що  9-го травня пройде без масових заходів, ТРК МАРТ вестиме телемарафон

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram