
Негода на Миколаївщині та ворожі атаки: Віталій Кім щодо ситуації в області
Через ожеледицю та хуртовину 8 січня на Миколаївщині тимчасово обмежували рух для транспорту на декількох трасах. Також близько 200 населених пунктів залишились без електропостачання. Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі телеканалу «Апостроф TV» прокоментував оперативну ситуацію у регіоні. Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ», 10 січня. 8 січня на
