
РФ атакувала на Новий рік: Віталій Кім прокоментував російські удари
Російська армія продовжує атакувати Миколаївщину. Очільник ОВА Віталій Кім в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів, що наразі російські війська застосовують всі засоби ураження, які дістають до регіону. Більше про оперативну ситуацію на Миколаївщині дивіться в матеріалі. Минулої ночі російська армія вчергове атакувала Миколаївщину. Під удари артилерії потрапили Куцурубська та Очаківська
