
Артобстріл Миколаївщини: російські терористи вдарили уночі по місцевій громаді
Цієї ночі російські окупанти завдали артилерійських ударів по території Миколаївщини. Близько 3-ї години ночі ворожі обстріли фіксувалися по акваторії Куцурубської громади. Постраждалих немає, повідомили в обласній військовій адміністрації. Натомість у Миколаєві, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли спокійно. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ»,














