
Куцурубська громада на Миколаївщині знову зазнала обстрілу
Минулої доби, 22 жовтня, російсько-окупаційні війська завдали удару по одній з громад Миколаївської області. Близько 10:48 ранку ворог гатив з артилерії по населеному пункту Куцурубської громади. Постраждалих немає, повідомили у Миколаївській ОВА. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 23 жовтня. Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в














