Передача миколаївських мостів на баланс держави готувалася з листопада минулого року

Перший заступник директора департаменту ЖКГ Ігор Набатов нагадав, що процес передачі мостів запустили ще у 2020 році, але повномасштабне вторгнення його відтермінувало. Набатов прогнозує, що тепер процедура займе від одного до двох місяців.

Більше про це у повній версії програми «Діалог» на телеканалі «МАРТ», 17 жовтня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: