
Олександр Сєнкевич відзвітував про стан відновлення Миколаєва: головне з прескоференції
Місто Миколаїв стало лідером в області за кількістю відновлених об’єктів, що постраждали внаслідок війни. Під час пресконференції, 26 липня, мер Олександр Сєнкевич детально розповів, як триває відбудова обласного центру. Телеканал «МАРТ» зібрав для вас найголовніші моменти, які озвучив міський голова. Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». На Миколаївщині


