
Жителі кількох будинків у мікрорайоні Соляні незаконно користувались каналізацією
Самі себе покарали. Днями каналізаційні стоки підтопили кілька житлових будинків у мікрорайоні Соляні. Однак при з’ясуванні причин виявилося, що більшість постраждалих містян самостійно приєдналися до міської каналізаційної мережі, яка пролягає вище ніж розташовані будинки. Крім того, в колодязях самостійники не облаштовували спеціальної запірної арматури, аби мати змогу перекрити потік. І


