
У Миколаєві почали відновлювати сквер «Серце міста», що постраждав від обстрілів російських окупантів
У Миколаєві почали відновлювати сквер «Серце міста», який найбільше постраждав від обстрілів російських окупантів у порівнянні з іншими зеленими зонами. У парку планують замінити тротуарне покриття і відновити технічне приміщення фонтану. Скільки часу треба на відбудову улюбленого місця відпочинку миколаївців, дивіться у сюжеті. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

