
Четверо підлітків з Миколаївщини розповіли, як вони знайшли вибухівку на дитячому майданчику
Чотирьох підлітків з Миколаївщини, які нещодавно виявили на дитячому майданчику три гранати і викликали вибухотехніків відзначили подяками від Національної поліції і Державної служби з надзвичайних ситуацій. Окрім грамот дітям вручили подарунки, а також провели тренування зі справжнього розмінування. Про гідний вчинок юних українців та історію зі щасливим кінцем, дивіться далі.


