
Вся Київщина звільнена від російських окупантів
Станом на вечір 2 квітня всю Київську область звільнено від російських окупантів. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Facebook. Ірпінь, Буча, Гостомель та вся Київська область — звільнено від загарбника, — повідомила Ганна Маляр. Також вона закликала утриматись від заїзду у звільнені населені пункти, допоки не











