
МОЗ запустило “флешмоб” для COVID-вакцинованих українців
У міністерстві закликають розповідати про свою вакцинацію у соцмережах. У Міністерстві охорони здоров’я запустили “флешмоб” для вакцинованих від коронавірусу українців, повідомляє УНІАН. Якщо ви вже щепились або запланували похід у пункт вакцинації – розкажіть про це на своїй сторінці у соцмережах. Напишіть пост та додайте нашу нову рамку “Я вакцинуюсь” до світлини у
