
Миколаївський яхт-клуб очолив Віталій Поставчук
Відповідне розпорядження підписав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім. Виконуючим обов’язки директора Миколаївської обласної ДЮСШ з вітрильного спорту «Обласний яхт-клуб» став Віталій Поставчук. Про це повідомляють НикВести. Цим же розпорядженням голова ОДА звільнив попереднього керівника яхт-клубу – Ігоря Чеботарьова. Читайте також: У Миколаєві стартувала регата Mykolaiv River Cup. ФОТО



